Pes najlepší priateľ človeka! Je to pravda. Môj psík sa volá Shagy(Šegy) :D Mám ho najviac rada zo všetkých mojich zvierat akých som mala :3 Je veľmi hravý dá sa povedať že až hyperaktívny :D Vždy mi zdvihne náladu a preto ho tak veľmi ľúbim. Vážte si svojich psov! :) Sú to najlepší kamaráti akých si dokážete predstaviť :) Ľúbim ťa Shagy :) Hovorte mi o svojich domácich zvieratkách v komentároch. Veľmi potešia :)

3 komentáre:

  1. Ja som psíka nemala ale za to som mala škrečkov, potom osmaka degu a mačičkyyyy :) milujem mačky aj teraz mám kocúrika volá sa Murko. Je to asi najrozmaznanejśie zviera aké som kedy mala :D je strašne prítulný a úplne úžasný no je to mačka takže má svoju charizmu :) no milujem ho strašne! Ako vˇsetky mačičky no on je moj tak jeho najviac. Mám strasne rada zvieratká všeobecne. :) v budúcnosti keď sa osamostatním a budem mať vlastné bývanie a prácu a tak že už budem úplne samostatná tak okrem ďalšieho kocúra by som chcela určite aj psíka. Občas chodím do útulku ich venčiť a hrať sa s nimi. No vždy ostanem najviac milovníkom mačiek :)
    http://renkaartandlife.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já mám dva pejsky :D Předtím jsme měli fenku, která bohužel před rokem umřela. To mi zlomilo srdce. Asi měsíc na to jsme si ale pořídili další štěně a pak nám přibyl ještě jeden :D Jsou to takový gay bráchové :D Ale za nic bych je nevyměnila, je pravda, že pes dokáže neskutečně zlepšit náladu :)

    OdpovedaťOdstrániť

My Instagram