Recenzia|Garnier,Eos| Ann´s Life


Ahojte všetci! :) Ozývam sa vám po veľmi dlhom čase. :( V poslednej dobe som toho mala veľa čo sa týka školy a hudobnej ale nebudem sa vyhovárať a pravdu povediac som ani nemala žiadne inšpirácie čo pridávať na blog. A keďže sa blížia Vianoce tak si pre vás chcem nachystať 
 nejaké DIY, a iné články. :) Nechajte sa prekvapiť. ;) Ešte som vám chcela oznámiť pár noviniek. :) :D Pred pár mesiacmi som si založila kanál na You Tube a chystám sa ho nejako rozbehmúť ale keďže pred kamerou nie som v svojej koži a príde mi to strašne trápne aj napriek tomu ma to baví. Dala by som vám tu aj odkaz lenže môj blog sledujú aj nejaký moji spolužiaci zo školy...a myslím že pochopíte. :) Takže kto by sa chcel mrknúť na môj kanál tak nech mi napíše e-mail a pošlem mu link. :) Nó a novinka č.2: Dala som si nastreliť do ucha 3 dierku. Mám z tej náušnice takú neopísateľmú radosť. <3 Ale viac o tom sa dozviete v inom čláínku. :)

Poďme k recenzii...:)


Tento deodorant je najlepší na svete! Prvý krát som ho videla u mojej sesternice tak som si povedala, že ho vyskúšam a veľmi mi vyhovuje. Nezanecháva žiadne biele škvrny. No aspoň som si ich ja nevšimla. :D Hlavne sa mi páči, že nieje ako ostatné deodoranty. Má okrúhle striekatko.(Prepáčte ale ja som fakt nevedela ako to lepšie napísať.) :D Stál okolo tých 2 eur. :)

+Dobrá cena
+Dobrá výdrž
+Dobrý vzhľad

Nieje čo vytknúť. ;)


EOS. Eosy milujem. Aj keď ich veľmi často nepoužívam tak sú super, až na tú cenu. :/ Tento je konkrétne Summer Fruit a je mojím veľkým pomocníkom pri kútikoch ktoré sa mi robia hlavne v zime. 

+Vzhľad
+Hydratuje,Chráni
-Cena

Máš aj ty nejaký EOS?  Aký? Máš nejakú svoju skúsenosť s týmto deodorantom? :)

To bolo všetko pre tento článok. Ak sa ti páčil nezabudni ho zdieľať. :) ;)


Kde ma môžeš sledovať?:
Instagram: https://www.instagram.com/annik1003/
Snapchat: anni_912003
Facebook: https://www.facebook.com/Looksby-Ann-1488819081412768/


Ďakujem za pozretie tohto článku :) :*
Ann´s Life

4 komentáre:

  1. ten garnier deodorant som ešte neskuušala ! :) A keď hovoríš že je dobrý asi ho vyskuušam ! :)

    Tammybeaty

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ten deodorant mi , ako u nás vravíme, veľmi pije krv! Stále sa naňho v obchodoch pozerám, no ešte som sa neodhodlala ho kúpiť! :) Pôsobí však veľmi dôveryhodne, aj si ho dobre opísala, tak hádam už budem čoskoro hrdou majiteľkou :D. EOS mám, netuším akú príchuť, a zbožňujem ho, napriek jeho cene. Hoci už začína byť EOS trochu takým šialeným klišé, všetci naokolo ho majú a myslia si, že im to pridáva na spoločenskom postavení :D :D. Každopádne je svojím prírodným zložením perfektný, až mám niekedy pocit, že by si mnohí tí, ktorí sa ním všade chvália, mohli brať príklad, no nie? :)
    Kristin

    OdpovedaťOdstrániť

My Instagram